Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Bonin
    (08-221)

Praca na stanowisku Pakowacz/Pakowaczka

Bonin

, Inter-metal

Pakowacz/Pakowaczka
Bonin

Opis stanowiska

•kompletowanie zamówień
•układanie części/produktów na paletach
•przygotowanie produktów do wysyłki
•obsługa ręcznych narzędzi do obróbki metali

Wymagania

•komunikatywność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
•dyspozycyjność
•dokładność oraz precyzja
•doświadczenie w pracy na produkcji

Mile widziane:

•znajomość rysunku technicznego
•umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

Oferujemy

•stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
•udział w szkoleniach
•możliwość rozwoju zawodowego