Branża

  • Inżynieria

Lokalizacje

  • Ełk
    (19-300)

Praca na stanowisku Konstruktor – Technolog

Ełk

, Adecco Poland Sp. z o.o.

Konstruktor – Technolog
Ełk

Opis stanowiska

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego partnera z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów z Ełku i okolic na stanowisko:

Miejsce pracy: Ełk
Nr Ref.: K/T/ELK/2015

Do głównych zadań zatrudnionego należeć będzie:
• bieżące sporządzanie dokumentacji konstrukcyjno – technologicznej, a także rysunkowej i technologicznej
• próby nowych materiałów i rozwiązań produkcyjnych,
• konstruowanie wyrobów na wszystkich etapach jego rozwoju,
• współpraca z oddziałem zagranicznym firmy,
• wdrażanie nowych projektów oraz modyfikacja, kontrola i usprawnianie już istniejących,
• rozwiązywanie problemów jakościowych,

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne,
• doświadczenia na podobnym stanowisku,
• duża samodzielność. umiejętności organizacyjne i nastawienie na realizację celów,
• dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
• znajomość programów AutoCad w stopniu średniozaawansowanym,
• znajomość systemów CAD 3D w stopniu średniozaawansowanym (mile widziany SolidWorks),
• znajomość technologii obróbki plastycznej blach,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

• odpowiedzialną i ciekawą pracę,
• stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży,
• zatrudnienie na umowę o pracę,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• uczestnictwo w ciekawych projektach wdrożeniowych

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji drogą mailową na adres olsztyn@adecco.com dopisując w temacie maila numer referencyjny, czyli K/T/ELK/2015.

Oferta dotyczy pracy stałej. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wyselekcjonowanymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).