Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Hydraulik

Bielsko-Biała

, Abacent

Hydraulik

Opis stanowiska

Aktualnie pilnie poszukujemy poniższych fachowców do pracy w Niemczech:

• elektrycy
• hydraulicy
• ślusarze potrafiący spawać / spawacze
• malarze

Wymagania

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
• elektrycy muszą posiadać świadectwo ukończenia szkoły w zawodzie albo uprawnienia SEP
• w przypadku pozostałych fachowców wymagane jest świadectwo uprawniające do wykonywania zawodu

Oferujemy

• Atrakcyjne warunki pracy i zarobki
• Sprawdzeni i wypłacalni niemieccy pracodawcy
• Długofalowa współpraca i możliwość stałego zatrudnienia u atrakcyjnego pracodawcy
• Zapewnione zakwaterowanie, które organizuje i opłaca pracodawca
• Opieka polskiego koordynatora na każdym etapie pracy
• Bezpłatna pomoc w przygotowaniu CV