Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Magazynier

Wrocław

, Alma

Magazynier
Wrocław

Opis stanowiska

-Obsługa kasowa klienta - mile widziane.
-Dbałość o ekspozycję towaru na półkach.
-Obsługa gospodarki magazynowej hurtowni.

Wymagania

-Posiadać książeczkę sanepid - warunek konieczny.
-Być komunikatywny i zmotywowany do pracy.
-Znać systemy magazynowe i excela - mile widziane.
-Charakteryzować się sumiennością i zaangażowaniem w wykonywane zadania.
-Posiadać uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane.

Oferujemy

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
-Szkolenie wdrożeniowe i przyjazną atmosferę pracy.
-Możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych i awansu.
-Bogaty pakiet socjalny: bony i paczki świąteczne, dofinansowanie do kolonii dla dzieci pracowników, możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie, kart sportowych i prywatnej opieki zdrowotnej.
-Pracę tylko na dwie zmiany w godzinach 7.00-15.00 oraz 11.00-19.00.