Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Doświadczony Programista .NET

Warszawa

, teamquest

Doświadczony Programista .NET
Warszawa

Opis stanowiska

* Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami
* Dokumentowanie wykonanej pracy
* Diagnozowanie oraz rozwiązanie problemów technicznych
* Współpraca prze realizacji projektów informatycznych z kierownikami projektów, zespołem developerskim, testerami, analitykami systemowymi i projektantami

Wymagania

* Wykształcenie wyższe informatyczne, techniczne lub z dziedziny nauk ścisłych/ostatni rok studiów magisterskich
* Podstawowe umiejętności w zakresie projektowania algorytmów, analizy złożoności obliczeniowej, optymalizacji struktur danych,projektowania obiektowego
* Minimum 2,5-3 lata pracy na podobnym stanowisku
* Dobra znajomość platformy.NET (WPF,ASP.NET MVC. Entity Framework, Unity, WCF)
* Znajomość środowiska Visual Studio
* Znajomośc narzędzi typu GIT,SVN,Jenkins
* Znajomość dobrych praktyk programowania
* Znajomość wzorców programistycznych MVC 4.0/5.0, MVP
* Znajomość systemów bug-tracking(JIRA)
* Znajomość notacji UML
* Znajomość relacyjnych baz danych (składnia SQL)
* Staranność, dokładność, samodzielność
* Umiejętność pracy w zespole

Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:
* Certyfikacja .NET
* Znajomość wzorców oprogramowania
* Znajomość zagadnień PKI
* Udział w projektach prowadzonych w trybie Agile/SCRUM

Oferujemy

* Udział w projektach wdrożeń systemów biznesowych opartych o Microsoft.NET
* Ciekawe wyzwania informatyczne
* Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B (płatne urlopy)
* Dofinansowanie szkoleń
* Dofinansowania nauki
* Pakiet socjalny
* Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne pod okiem doświadczonych programistów
* Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
* Dostęp do kół zainteresowań np. koło żeglarskie, koło strzeleckie