Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta Bankowego

Lublin

, Adecco Poland Sp. z o.o.

Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta Bankowego
Lublin

Opis stanowiska

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 24 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dla jednego z naszych Klientów, renomowanej firmy z branży finansowej, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Lublin
Nr ref.: KT-B/LUB/2015

Zakres obowiązków:
• Telefoniczna obsługa klientów (połączenia wychodzące i przychodzące);
• Przyjmowanie zleceń Klientów i ich wykonywanie w systemach bankowych;
• Udzielanie informacji na temat produktów i usług bankowych;
• Sprzedaż produktów bankowych i ubezpieczeniowych;
• Budowanie i pogłębianie więzi z klientami.

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie;
• Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi klienta;
• Bardzo dobra dykcja;
• Wysoki poziom zdolności interpersonalnych;
• Wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
• Zdolność szybkiego uczenia się;
• Pakiet MS Office.

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Elastyczne godziny pracy;
• Narzędzia niezbędne do pracy;
• Atrakcyjny system wynagrodzenia;
• Profesjonalny system szkoleń.
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV przez portal.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/