Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Wydawca magazynowy

Łódź

, Agencja Pracy Select

Wydawca magazynowy
Łódź

Opis stanowiska

- Przyjmowanie i wydawanie surowców do produkcji.
- Tworzenie i uzupełnianie dokumentacji magazynowej.
- Rozliczanie zużycia wyrobów akcyzowych z Urzędem Celnym.

Wymagania

- Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych z wymianą butli gazowych.
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera.
- Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu.
- Dokładność i sumienność.
- Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

- Praca na pełny etat w oparciu o umowę o pracę tymczasową w systemie 4-brygadowym.
- Wynagrodzenie 2763 zł brutto na okresie próbnym, po okresie próbnym 3104 zł brutto !
- Praca w niedzielę wynagradzana 100% dodatkiem.
- Najlepszych pracowników firma zatrudni na stałe.
- Planowane rozpoczęcie pracy od dnia 1 marca 2018 roku.