Branża

  • Sprzątanie i pomoc domowa

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Pani sprzątająca

Bełchatów

, Agencja Pracy Select

Pani sprzątająca
Bełchatów

Opis stanowiska

SPRZĄTACZKA (OSOBA Z GRUPĄ)

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta poszukuje kandydata na stanowisko:

Nr Ref. SPRZĄTACZKA/2018
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Zadania na w/w stanowisku:
- Dbanie o porządek w hali produkcyjnej oraz pozostałych sekcjach zakładu.
- Wykonywanie wszelkich dodatkowych poleceń przełożonego.

Wymagania

- Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności – warunek konieczny.
- Dyspozycyjność i zaangażowanie.
- Dokładność oraz sumienność w wykonywaniu zadań.
- Silna motywacja do pracy.

Oferujemy

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową.
- Stałe i pewne warunki zatrudnienia.