Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Jastrowie
    (64-915)

Praca na stanowisku Elektromonter sieci elektroenergetycznej

Jastrowie

, Enea Wytwarzanie sp z o.o.

Elektromonter sieci elektroenergetycznej
Jastrowie

Opis stanowiska

•eksploatacja i utrzymanie urządzeń elektroenergetycznych elektrowni, systemów automatyki i sterowania elektrowniami;
•pomiary elektryczne urządzeń elektrycznych, automatyki energetycznej, systemów
automatyki i sterowania oraz wyposażenia;
•utrzymanie urządzeń elektrycznych wysokiego napięcia;
•prace warsztatowe elektryczne;
•znajomość i przestrzeganie obowiązujących wymagań zawartych w dokumentacji systemu zarządzania jakością i systemu zarządzania środowiskowego;
•prowadzenie nie wymienionych a wynikających z zakresu działania stanowiska pracy spraw oraz innych prac zleconych przez kierownictwo.

Wymagania

•wykształcenie – średnie lub wyższe techniczne (elektryk, elektromechanik, elektrotechnik elektroenergetyk, elektronik, lub pokrewne);
•pożądane minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych;
•pożądana znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym;
•mile widziane posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego uprawniającego do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji (E) i dozoru (D)
grupa I;
•dodatkowe wymagania:
- prawo jazdy kat.”B”,
- praktyczna znajomość obsługi komputera i oprogramowania Office.

Oferujemy

•umowa o pracę;
•pełny wymiar czasu pracy;
•system pracy – jednozmianowy;
•szkolenia oraz możliwość rozwoju kompetencji zawodowych.