Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Płoty
    (66-016)

Praca na stanowisku Ślusarz remontowy

Płoty

, Enea Wytwarzanie

Ślusarz remontowy
Płoty

Opis stanowiska

•wykonywanie prac mechanicznych przy urządzeniach hydrotechnicznych;
•prowadzenie prac w zakresie eksploatacji turbin wodnych;
•wykonywanie remontów turbin wodnych;
•wykonywanie mechanicznych prac warsztatowych;
•wykonywanie innych zadań wynikających z zakresu prac na stanowisku oraz zleconych przez kierownika;

Wymagania

•wykształcenie – minimum zawodowe mechanik, ślusarz, tokarz bądź pokrewne kierunki;
•pożądane minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie remontów maszyn i urządzeń;
•pożądane (nie obligatoryjnie) posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego uprawniającego do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji (E)
grupa II;
•dodatkowe wymagania: prawo jazdy kat.”B”;

Oferujemy

•umowa o pracę;
•pełny wymiar czasu pracy;
•system pracy – jednozmianowy;