Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Rybnik
    (44-200)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Zakupów

Rybnik

, Talent Partners

Specjalista ds. Zakupów
Rybnik

Opis stanowiska

• składanie zapytań ofertowych,
• aktywne pozyskiwanie dostawców,
• ocena jakości dostawców,
• optymalizacja kosztów zakupów,
• planowanie oszczędności.

Wymagania

• min. 2-3 lata doświadczenia w pracy w dziale zakupów w firmie produkcyjnej,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego - codzienne kontakty z międzynarodowymi dostawcami,
• doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu nowych dostawców,
• znajomość programu SAP lub innego systemu klasy ERP,
• umiejętność elastycznego reagowania na zmiany,
• umiejętność prowadzenia negocjacji,
• samodzielność oraz determinacja w działaniu.

Oferujemy

• ciekawą pracę w renomowanej firmie produkcyjnej,
• udział w interesujących, międzynarodowych projektach,
• realne możliwości rozwoju zawodowego,
• atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.