Branża

  • Bankowość / Księgowość

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Suwałki
    (16-400)

Praca na stanowisku doradca klienta bankowego

Suwałki

, Partner Nest Bank SA

doradca klienta bankowego
Suwałki

Opis stanowiska

Jako Partner Nest Banku aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Doradca Klienta do placówki partnerskiej w Suwałkach.

Zakres obowiązków:
• sprzedaż produktów bankowych
• realizacja planów sprzedażowych
• pozyskiwanie klientów i utrzymywanie stałych silnych relacji z klientami
• administrowanie dokumentacją bankową
• obsługa punktu kasowego

Wymagania

• doświadczenie w obsłudze klienta,
• umiejętność budowania długofalowych relacji,
• wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe,
• komunikatywność, duża energia w działaniu, świetna organizacja pracy własnej,
• preferowane wykształcenie wyższe

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
• bardzo atrakcyjne warunki finansowe, wynagrodzenie stałe , system premiowy
• pakiet profesjonalnych szkoleń na koszt firmy
• możliwość rozwoju kariery zawodowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@tpdf.pl