Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Sprzątanie i pomoc domowa

Lokalizacje

  • Luboń
    (62-030)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Sprzątaczka

Luboń

, Display Print
zakończona
Opublikowane 2018-01-10 15:00:48

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Sprzątaczka
Luboń

Opis stanowiska

- utrzymanie czystości w pomieszczeniach produkcyjnych, biurowych, socjalnych, korytarzach itp.,
- uzupełnianie materiałów i środków czystości,
- pozostałe prace gospodarcze.

Wymagania

- utrzymanie czystości w pomieszczeniach produkcyjnych, biurowych, socjalnych, korytarzach itp.,
- uzupełnianie materiałów i środków czystości,
- pozostałe prace gospodarcze.

Oferujemy

- praca 2 – 3 razy w tygodniu,
- stabilne warunki zatrudnienia,
- pracę w przyjaznym zespole pracowników.
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.