Branża

  • Nieruchomości

Lokalizacje

  • Pruszków
    (05-800)

Praca na stanowisku Obsługa techniczna obiektu

Pruszków

, drugiepitro

Obsługa techniczna obiektu
Pruszków

Opis stanowiska

prace mające na celu utrzymanie obiektów w należytej sprawności
wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa instalacji i urządzeń
prace ogólnobudowlane
współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych
usuwanie awarii
praca na terenie Pruszków

Wymagania

doświadczenie techniczne: mile widziane
konserwacja instalacji ZW.CW. i C.O. oraz kanalizacji
wentylacja mechaniczna
podstawowa konserwacja węzłów / kotłowni
obsługa komputera w stopniu pozwalającym na wykonywanie raportów ( Word, Excel )
wykonywanie wizji lokalnych
współpraca z administratorami
Własny samochód, prawo jazdy kat. B

Oferujemy

zatrudnienie na umowę o pracę
zdobycie doświadczenia
pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie
atrakcyjne wynagrodzenie