Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży Podróży

Kraków

, Planet Escape

Specjalista ds. Sprzedaży Podróży
Kraków

Opis stanowiska

analiza potrzeb oraz przygotowanie oferty produktowej dla Klientów (zbadanie potrzeb, ułożenie planu wyprawy, sprzedaż egzotycznych wakacji)
kontakt z kontrahentami z całego świata
tworzenie egzotycznych wakacji szytych na miarę

Wymagania

minimum 1-2 lata doświadczenia w biurze podróży ( preferowane biuro trampingowe lub incentive)
doświadczenia podróżniczego, bądź szerokiego zainteresowania w tej dziedzinie
dobrej znajomości angielskiego
bardzo dobrej organizacji pracy, dokładności i skrupulatności
dobrych umiejętności sprzedażowych - kontakt z Klientem na wysokim poziomie

Oferujemy

atrakcyjne warunki finansowe oraz prowizje za sprzedaż
indywidualny program wdrożenia do pracy
możliwości rozwoju
możliwość wyjazdów egzotycznych oraz pilotowania wycieczek
prywatną opiekę medyczną