Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Dąbrowa Górnicza
    (41-300)

Praca na stanowisku Specjalista d/s turystyki

Dąbrowa Górnicza

, Itaka

Specjalista d/s turystyki

Opis stanowiska

- kompleksowa obsługa klienta indywidualnego
- sprzedaż wyjazdów turystycznych,
- prowadzenie ewidencji sprzedaży,
- dbanie o wizerunek biura

Wymagania

- znajomość geografii świata oraz zagadnień turystyki zagranicznej,
- minimum roczne doświadczenie w zakresie obsługi klienta, sprzedaży ofert turystycznych
- znajomość systemu rezerwacyjnego Merlin X,
- samodzielność i odpowiedzialność,
- umiejętność prowadzenia rozmowy sprzedażowej,
- dobre umiejętności komunikacyjne,
- wysoka kultura osobista,
- nastawianie na realizacje celów,
- dyspozycyjność, zgoda na pracę w weekendy.

Oferujemy

-ciekawą pracę w młodym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
-możliwość wyjazdów zagranicznych i podnoszenia kwalifikacji,
-stabilne warunki zatrudnienia: umowę o pracę i prowizję od sprzedaży