Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Java Software Engineer

Poznań

, teamquest

Java Software Engineer
Poznań

Opis stanowiska

* Tworzenie wysokiej jakości kodu źródłowego z wykorzystaniem nowoczesnych praktyk i standardów (eXtreme Programming, Clean Code)
* Tworzenie automatycznych testów jednostkowych, komponentowych i integracyjnych w konwencji TDD
* Tworzenie automatycznych testów niefunkcjonalnych (performance, HA, load, security tests)
* Implementacja automatycznych testów systemowych z wykorzystaniem Behavior Driven Development
* Implementowanie skalowalnej architektury mikroserwisowej w oparciu o logikę domenową
* Tworzenie wysokiej klasy API RESTowego dla klientów zewnętrznych
* Tworzenie i utrzymanie automatycznego procesu CI/CD w środowiskach cloudowych,
* Utrzymanie serwisów na środowiskach testowych i produkcyjnych

Wymagania

* Java 8, Spring, REST
* SpringBoot, Docker
* Git, Jenkins, Maven lub Gradle
* Test Driven Development, Scrum
* Angielski poziom B2

Dodatkowe atuty:
* JavaScript (React lub Angular)
* Scala/Python/Go/Kotlin/Groovy
* Public Cloud (AWS lub Azure), Serverless
* Behavior Driven Development, Pair Programming, Domain Driven Design

Oferujemy

* Wynagrodzenie do 14 500 PLN brutto Umowa o Pracę lub 15 200 PLN netto B2B
* Wpływ na rozwój produktu w branży FinTech od etapu wyboru technologii i projektowania architektury
* Ubezpieczenie zdrowotne Luxmed
* Karta Multisport
* Preferencyjne ubezpieczenie grupowe