Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Specjalista ds. procesu zakupów i sprzedaży - z językiem francuskim

Poznań

, Taptalent

Specjalista ds. procesu zakupów i sprzedaży - z językiem francuskim
Poznań

Opis stanowiska

bezpośrednia współpraca z działem zakupów – procesy zakupowe w Europie;
bezpośrednia współpraca z działem sprzedaży – procesy sprzedażowe w Europie;
zarządzanie systemami gromadzącymi dane oraz przygotowywanie zestawień na potrzeby, zespołu zakupowego lub/i sprzedażowego;
wprowadzanie danych do sytemu zakupów i sprzedażowego;
analiza danych związanych z procesem zakupów i sprzedaży;
raportowanie na potrzeby poszczególnych departamentów;
bliska współpraca z Snr Managerami w ramach centrum SSC.

Wymagania

Wymagania stawiane kandydatom
bardzo dobra znajomość języka francuskiego;
bardzo dobra znajomością j. angielskiego, który jest językiem globalnym firmy;
wykształcenie wyższe (preferowane kierunki studiów: administracja, zarządzanie);
doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta/ administracją/zakupów lub/i sprzedaży dużym atutem;
wysoki poziom komunikacji interpersonalnej, umiejętność pracy w zespole;
sumienność i dobra organizacja pracy;
rozwinięte kompetencje analityczne, komunikacyjne oraz umiejętność rozwiązywania problemów;
posiadających zdolności analityczne i doskonale operujące komputerem (bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office, w szczególności Excel);
gotowość do pracy w sposób zorientowany na szczegóły i poszukiwanie ulepszeń.

Oferujemy

pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem;
godziny pracy: od 08:00-09:00 do 16:00-17:00;
zdobycie unikalnych kompetencji analitycznych oraz możliwość rozwoju zawodowego;
dodatkowe benefity (dofinasowanie multisport, wypłaty wakacyjne, ubezpieczenie grupowe życiowe i ubezpieczenie medyczne, stołówka dofinansowana przez pracodawcę, dopłaty do wakacji dla dzieci);
nie pracujemy na open space.