Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Specjalisty ds. marketingu

Bielsko-Biała

, SEMPRE Farby Sp. z o.o.

Specjalisty ds. marketingu

Opis stanowiska

bieżąca obsługa Spółki w zakresie materiałów reklamowych

współpraca z dostawcami zewnętrznymi - media, graficy, agencje reklamowe

realizacja projektów z zakresu marketingu i promocji

planowanie i realizacja działań e-marketingowych i social media

administrowanie stroną www

współudział w realizacji strategii marketingowej w firmie

współpraca z działem sprzedaży w firmie

Wymagania

min. 2-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku
wykształcenie wyższe (marketing, reklama PR)
doświadczenie w budowaniu marki i promocji produktów
bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
znajomość HTML, CorelDRAW, Adobe Photoshop i innych programów graficznych
prawo jazdy kat. B
umiejętność kształtowania współpracy z agencjami
komunikatywność
kreatywność
samodzielność w działaniu
umiejętność pracy pod presją czasu
zaangażowanie w prowadzone projekty i nastawienia na realizację celów

Oferujemy

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

motywacyjny system wynagrodzenia

możliwość rozwoju zawodowego, realizacja ciekawych projektów marketingowych

prywatna opieka medyczna

grupowe ubezpieczenie na życie