Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży

Bielsko-Biała

, Movincar Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. Sprzedaży

Opis stanowiska

pozyskanie nowych partnerów biznesowych oraz utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami
przygotowywanie dokumentacji technicznej do przetargów
przygotowywanie ofert handlowych
dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

wykształcenie średnie, mile widziane techniczne
wiedza techniczna
dobra znajomość pakietu Office w szczególności Excela
dyspozycyjność i gotowość do pracy
prawo jazdy kat. B
umiejętność budowania trwałych relacji z klientem

Oferujemy

zatrudnienie na umowę o pracę
możliwość rozwoju
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku