Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Praca na stanowisku Elektryk / elektromonter

Gliwice

, PROQEL SP. Z O.O.

Elektryk / elektromonter
Gliwice

Opis stanowiska

wykonywanie instalacji elektrycznej wewnętrznych i zewnętrznych
budowa tras kablowych
budowa linii kablowych nN i SN
prefabrykacja szaf sterowniczych i RG

Wymagania

wykształcenie profilowe
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
podstawowa umiejętność czytania schematów elektrycznych,
uprawnienia SEP,
zdolność do pracy na wysokości
umiejętność pracy w zespole
samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę,
stabilną prace w młodym i kompetentnym zespole ludzi
udział w realizacji ciekawych projektów
możliwość doskonalenia zawodowego.