Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Specjalista ds. turystyki

Bielsko-Biała

, MAX Sp. J Majchrzak

Specjalista ds. turystyki

Opis stanowiska

- profesjonalne doradztwo i bezpośrednia obsługa klientów
- rezerwacja i sprzedaż imprez turystycznych oraz biletów autokarowych i
lotniczych, ubezpieczeń turystycznych
- czynne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrej relacji ze stałymi Klientami
- praca z systemami rezerwacyjnymi Merlin

Wymagania

- doświadczenie w turystyce- mile widziane
- wiedza o regionach turystycznych, znajomość geografii świata oraz bazy
hotelowej
- znajomość obsługi komputera oraz systemów rezerwacyjnych
- kreatywność i samodzielność w działaniu
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- komunikatywność
- umiejętność organizacji pracy własnej

Oferujemy

- wysokie wynagrodzenie
- darmowe, zagraniczne wyjazdy studyjne również egzotyczne
- szkolenia z produktów
- stabilne miejsce pracy