Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Java Developer / Java Software Engineer

Wrocław

, teamquest

Java Developer / Java Software Engineer
Wrocław

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Realizowane zadania:
* tworzenie architektury rozwiązań w oparciu o platformę JAVA EE

Wymagania

* min. 2 lata doświadczenia na stanowisku JAVA Developera
* znajomość J2EE, Web Services SOAP, REST API, XML/XSD, SQL
* znajomość Spring Framework
* umiejętność budowania projektu przy pomocy Maven/Jenkins/Ant
* znajomość baz danych Oracle
* JUnit/Testy automatyczne

Oferujemy

* Praca przy ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii
* Dostęp na preferencyjnych warunkach do:
* prywatnej opieki medycznej
* ubezpieczenie na życie
* Dofinansowanie do języków obcych