Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Pracownik administracji biurowej z j. obcym

Wrocław

, Tap.Talent

Pracownik administracji biurowej z j. obcym
Wrocław

Opis stanowiska

· Wspieranie administracji wewnetrznej
· Wspolpraca z klientami firmy
· Przetwarzanie i analiza dokumentow firmowych, m.in. faktur
· Stala wspolpraca i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami w języku obcym

Wymagania

· Bardzo dobra/dobra znajomość jednego z języków: niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, portugalski, niderlandzki, czeski, słowacki, rumuński, szwedzki, duński, fiński, norweski, węgierski, hebrajski
· Dobra znajomość j. angielskiego (B1/B2)
· Nastawienie na rozwoj i chec podnoszenia swoich kwalifikacji
· Otwarta postawa prokliencka
· Znajomośc pakietu MS Office

Oferujemy

· Zatrudnienie w stabilnej firmie o doskonalej renomie, w oparciu o umowe o prace
· Pracę w bardzo dogodnej lokalizacji z, w centrum miasta
· Dofinansowanie do karty Multisport
· Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, prywatny plan emerytalny;
· Bilety do kina, do teatru, zniżki na lunch
· Nowoczesne miejsce pracy z wieloma udogodnieniami