Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Senior JAVA Developer

Warszawa

, teamquest

Senior JAVA Developer
Warszawa

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, prężnie działającej firmy o znaczącej pozycji na rynku finansowym, która jest dostawcą oprogramowania dla głównych banków europejskich oraz międzynarodowych organizacji płatniczych, przedsiębiorstwa tworzącego zarówno gotowe rozwiązania, jak i dedykowane aplikacje stworzone na potrzeby Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

* Przynajmniej 4-5 lat doświadczenia na stanowisku programisty przy dużych projektach
* Wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane na kierunku informatycznym, bądź pokrewnych
* Poparta praktyką, dobra znajomość technologii: Java J2SE, Apache (Camel, ActiveMQ, CXF), Spring, Hibernate
* Posługiwanie się narzędziami do wersjonowania (git lub pokrewne)
* Znajomość baz danych (PostgreSQL, Oracle)
* Wiedza z zakresu wzorców projektowych
* Znajomość zagadnień związanych z testowaniem obciążeniowym i wydajnościowym
* Znajomość metodyk wytwarzania oprogramowania
* Dobra znajomość języka angielskiego, potrzebna do odczytywania i pisania dokumentacji systemowej
* Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole,
* Odpowiedzialność za powierzone projekty oraz samodzielność
* Chęć zdobywania nowych umiejętności i łatwość przyswajania nowej wiedzy
* Umiejętność pracy pod presją czasu i dobrej organizacji pracy

Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:
* Doświadczenie z JBoss Fuse i Fabric8
* Znajomość JBoss EAP/Wildfly
* Znajomość Docker'a, Ansible

Oferujemy

* Kontrakt B2B
* Elastyczne godziny pracy
* Możliwość rozwoju w strukturach firmy w kierunku architekta
* Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia w technologiach mobilnych, bankowości, systemach transakcyjnych
* Mały, dynamiczny, profesjonalny zespół
* Przyjazną atmosferę pracy