Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku SAMODZIELNA KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

Kraków

, ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP

SAMODZIELNA KSIĘGOWA/KSIĘGOWY
Kraków

Opis stanowiska

-dekretacja i kontrola dokumentów finansowo-księgowych,
-wprowadzenie i księgowanie faktur zakupu, raportów kasowych. raportów z kasy fiskalnej, zaliczek,
-rozliczanie należności i zobowiązań,
-przygotowanie deklaracji wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą;

Wymagania

Wykształcenie wyższe (ekonomiczne), konieczne min.2 lata doświadczenia jako samodzielna księgowa/księgowy oraz dobra organizacja pracy własnej; znajomość obsługi pakietu MS Office; mile widziana znajomość CDN Optima.

Oferujemy

Umowę zlecenie, pełny etat.

CV z dopiskiem SAMODZIELNA KSIĘGOWA/KSIĘGOWY proszę wysyłać przez portal.