Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Złotów
    (55-106)

Praca na stanowisku Specjalista(ka) ds. sprzedaży

Złotów

, ROMB S.A.

Specjalista(ka) ds. sprzedaży
Złotów

Opis stanowiska

• tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta,
• realizacja działań sprzedażowych
• bieżąca obsługa oraz pozyskiwanie nowych klientów,
• nadzorowanie procesu realizacji zamówień,
• obsługa reklamacji

Wymagania

• biegła znajomość MS Office
• dyspozycyjność, silna motywacja do pracy
• mile widziane wykształcenie wyższe
• mile widziana znajomość języka rosyjskiego/angielskiego

Oferujemy

• stabilną, ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
• możliwość szkoleń
• pakiet świadczeń socjalnych