Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Pakowacz

Wrocław

, ISSP Sp. z o.o.

Pakowacz
Wrocław

Opis stanowiska

Pakowacz NOCKI – praca na miesiąc styczeń
Miasto: Wrocław

ZAPRASZAMY OSOBY:
Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- pakowanie wyrobów fabryki pieczywa (sucharków, groszku i innych wyrobów piekarniczych)
- pomoc przy produkcji

Wymagania

- dyspozycyjność
- pełnoletność
- wymóg konieczny: aktualna książeczka do badań sanitarno epidemiologicznych

Oferujemy

- umowa zlecenie (dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie)
- stawka 15,50 zł brutto/h, dodatek nocny +1 zł brutto
- praca na trzy zmiany: 6-14:00/14-22:00/22-6:00
- elastyczny grafik
- dni i zmiany do wyboru
- możliwość stałej współpracy w pracy czasowej