Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Kołobrzeg
    (78-100)

Praca na stanowisku Kierownik działu technicznego

Kołobrzeg

, Sea Development Sp. z o. o.

Kierownik działu technicznego
Kołobrzeg

Opis stanowiska

- prowadzenie książki obiektu
- planowanie i realizacja przeglądów, kontroli wewnętrznych
- rejestracja usterek i plan ich usuwania, nadzór nad konserwatorami
- plan i nadzór nad remontami bieżącymi
- współpraca z usługodawcami serwisu i dostawcami mediów
- nadzór nad urządzeniami technicznymi energetycznymi, wod-kan itd

Wymagania

- wykształcenie i doświadczenie adekwatne do zadań
- uprawnienia Budowlane i/lub branżowe dodatkowym atutem.

Oferujemy

Praca w Kołobrzegu