Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Asystent działu sprzedaży

Wrocław

, NBCR Sp. z o.o.

Asystent działu sprzedaży
Wrocław

Opis stanowiska

• codzienna współpraca z managerem działu,
• wsparcie zespołu sprzedaży w zakresie przygotowania raportów, zestawień, prezentacji,
• kontakt z przedstawicielami handlowymi w zakresie projektów,
• koordynacja obiegu dokumentów finansowych, wsparcie w zakresie zadań administracyjnych

Wymagania

• dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności arkusza Excel, Word
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dynamicznym środowisku,
• doświadczenie w prowadzeniu biznesowych rozmów telefonicznych (rozwijanie kontaktów),
• dobra znajomość języka angielskiego,
• bardzo dobre umiejętności organizacyjne (systematyczność, skrupulatność),
• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność, wsparcie działań zespołu (odpowiedzialność i zaangażowanie).

Oferujemy

• Elastyczne godziny pracy
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, w przyjaznym zespole pracowników
• Szkolenia zawodowe; możliwość poznania systemu klasy ERP
• Możliwość rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia