Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Grodziec
    (09-151)

Praca na stanowisku Pracownik biurowy

Grodziec

, Ubezpieczenia Włodarczyk

Pracownik biurowy
Grodziec

Opis stanowiska

wykonywanie czynności administracyjno – biurowych:
obsługa klientów,
digitalizacja dokumentów,
segregowanie dokumentów,
weryfikacja dokumentów,
wprowadzanie danych do systemu.

Wymagania

mile widziana osoba zarejestrowana jako bezrobotna w PUP Konin,
znajomość programów pakietu MS Office,
sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
odpowiedzialność i umiejętność pracy w grupie,
dobra organizacja pracy,
ukończone studia wyższe lub w trakcie nauki ,
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjny system wynagrodzeń,
przeszkolenie w celu nabycia umiejętności niezbędnych na danym stanowisku,
pracę w młodym i dynamicznym zespole.