Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Forma zatrudnienia

  • część etatu

Praca na stanowisku Konserwatora / pracownik fizyczny

Kraków

, firststeps

Konserwatora / pracownik fizyczny
Kraków

Opis stanowiska

Szkoła językowa zatrudni rzetelną osobę do prac konserwacyjnych oraz drobnych napraw.

Praca będzie polegała na porządkowaniu magazynu i innych bieżących pracach:

- naprawa mebli,
- malowanie ścian,
- malowanie futryn
- montaż i demontaż zamków,
- prace porządkowe,
- usuwanie awarii,
- podłączanie sprzętu AGD i RTV,
- udrażnianie odpływów,
-szpachlowanie,
-wymiana uszczelek,
- regulacja drzwi i okien,
-montaż i demontaż mebli,
-wieszanie obrazów, luster, półek, rolet,
i wiele innych prac.

Wymagania

- sumienność,
- punktualność,
- własne narzędzia.