Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Solec Kujawski
    (86-050)

Praca na stanowisku Koordynator pracy biura

Solec Kujawski

, BM Grupa

Koordynator pracy biura

Opis stanowiska

• Prowadzenie obiegu dokumentów
• Obsługa bieżącej korespondencji biurowej
• Wsparcie administracyjne firmy, związane z codziennym funkcjonowaniem
• Weryfikowanie dokumentów wpływających do firmy pod względem kompletności, poprawności
• Realizacje zakupów na potrzeby zespołu
• Efektywna współpraca z działem handlowym i logistyką
• Organizacja i planowanie pracy biura

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i w piśmie
- Dodatkowym atutem będzie znajomość drugiego języka
- Umiejętności komunikacji i budowania relacji
- Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
- Dobra organizacja pracy, samodzielność

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji w branży
• Niezbędne narzędzia pracy
• Możliwość rozwoju dzięki pracy z kreatywnym, otwartym, dynamicznym zespołem
• Dużą samodzielność w realizacji zadań
• Praca w międzynarodowym środowisku
• Brak korporacyjnych procedur
• Praca stacjonarna Solec Kujawski