Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Solec Kujawski
    (86-050)

Praca na stanowisku Konstruktor

Solec Kujawski

, BM Grupa

Konstruktor

Opis stanowiska

• Projektowanie i konstruowanie nowych wyrobów
• Nadzór nad dokumentacją techniczną
• Opracowanie norm technologicznych, instrukcji
• Nadzór nad procesami technologicznymi
• Wsparcie dla innych działów w obszarze konstrukcji (m.in. współpraca z działem handlowym i zaopatrzenia
• Wdrażanie nowych rozwiązań technicznych
• Tworzenie modeli (3D), rysunków (2D)
• Optymalizacja kosztów wytworzenia produktów, wdrażanie nowych technologii
• Weryfikacja istniejącej jak również tworzenie nowej dokumentacji technicznej
• Udział w tworzeniu prototypów oraz wdrażanie nowych ulepszonych produktów
• Praktyczna znajomość programów do projektowania 2D/3D

Wymagania

• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
• Wykształcenie wyższe techniczne
• Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,
• Dyspozycyjność oraz zaangażowanie w pracę zawodową,
• Doświadczenie min. 2 lata

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji w branży
• Niezbędne narzędzia pracy
• Możliwość rozwoju dzięki pracy z kreatywnym, otwartym, dynamicznym zespołem
• Dużą samodzielność w realizacji zadań
• Praca w międzynarodowym środowisku
• Brak korporacyjnych procedur
• Praca stacjonarna Solec Kujawski