Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Solec Kujawski
    (86-050)

Praca na stanowisku Pomocnik na produkcji

Solec Kujawski

, BM Grupa

Pomocnik na produkcji

Opis stanowiska

- Proste prace manualne
- Montaż drobnych elementów
- Prace pomocnicze przy produkcji
- Doraźne prace gospodarcze oraz porządkowe

Wymagania

- Umiejętność pracy w zespole
- Dobra organizacja pracy, samodzielność oraz odpowiedzialność za wykonywaną pracę
- Zdolności manualne

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji w branży
- Niezbędne narzędzia pracy
- Możliwość rozwoju dzięki pracy z kreatywnym, otwartym, dynamicznym zespołem
- Dużą samodzielność w realizacji zadań
- Praca w międzynarodowym środowisku
- Brak korporacyjnych procedur
- Praca stacjonarna Solec Kujawski