Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku iOS Developer

Warszawa

, Sel-work

iOS Developer
Warszawa

Opis stanowiska

Stanowisko: iOS Developer
Lokalizacja: Warszawa
Praca zdalna: 1-2 dni/tyg. po wdrożeniu

Opis projektu: skalowalna platforma do śledzenia (urządzenia mobilne, radiolokacja, tagi (BLE, UWD). Mała polsko-francuska firma - ok. 15 osób.

Obowiązki: tworzenie aplikacji dla klientów przy wykorzystaniu bibliotek firmy oraz ich bieżące utrzymanie.

Wymagania

- min. 2-3 lata doświadczenia
- znajomość Objective-C oraz Swift
- umiejętność pracy w systemie kontroli wersji GIT
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)

Mile widziane:
- znajomość technologii związanych z BLE (Bluetooth Low Energy)
- znajomość Node JS
- znajomość React

Oferujemy

- realny wpływ na rozwój produktów firmy
- różnorodność realizowanych zadań
- pracę zdalną w wymiarze 1-2 dni w tyg. po 1-3 miesiącach wdrożenia
- B2B/UoP
- wspólną grę w Starcrafta i SpaceTeam :)

Start pracy: od zaraz