Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Przedstawiciel handlowy

Poznań

, Tigura Sp. z o.o.

Przedstawiciel handlowy
Poznań

Opis stanowiska

przygotowanie i prowadzenie prezentacji sprzedażowych;
pozyskiwanie nowych klientów i rozwój sprzedaży do istniejących klientów;
budowanie i utrzymywanie trwałych relacji handlowych i biznesowych z klientami;
realizowanie założonych planów sprzedażowych;
utrzymywanie stałego kontaktu z klientami;
dbałość o zachowanie wysokich standardów obsługi klienta;
współpraca z działami IT;

Wymagania

doświadczenie w sprzedaży B2B,
znajomość technik sprzedaży i negocjacji;
praktyczna znajomość języka angielskiego;
umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami;
doświadczenie w przygotowywaniu i prezentowaniu ofert dla klientów;
gotowość do podejmowania podróży służbowych;
zaangażowanie i odpowiedzialność;
orientacja na cel;
prawo jazdy kat. B
MILE WIDZIANE:
doświadczenie w sprzedaży B2B w branży IT;
wykształcenie wyższe o profilu informatycznym.

Oferujemy

atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od posiadanego doświadczenia i umiejętności;
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
pracę w przyjaznej atmosferze;
pracę przy interesujących i rozwijających projektach;
dostęp do nowoczesnych narzędzi i systemów pracy;
kontakt z najnowocześniejszymi technologiami.