Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Asystent sprzedaży

Warszawa

, Deluxe Travel Club Sp. z o.o.

Asystent sprzedaży
Warszawa

Opis stanowiska

Biuro podróży Deluxe Travel Club Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: Asystenta Sprzedaży
Termin rozpoczęcia pracy: luty / marzec 2018

Podstawowe zadania:

- pomoc w promocji ofert biura
- wystawianie dokumentów dla Klientów
- współpraca z zespołem w zakresie przygotowywania indywidualnych ofert wakacyjnych dla Klientów
- wsparcie sprzedaży
- tłumaczenia, prowadzenie korespondencji w języku polskim i angielskim
- współpraca z kontrahentami na całym świecie

Wymagania

- znajomość geografii świata i zainteresowanie turystyką
- znajomość języka angielskiego
- umiejętność efektywnego działania
- wysoka kultura osobista
- kreatywność, samodzielność i odpowiedzialność
- rzetelność i komunikatywność

Oferujemy

- umowę o pracę na pełen etat
- pracę w centrum Warszawy w miłym zespole
- szkolenie z produktu
- możliwość rozwoju