Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Rybnik
    (44-200)

Praca na stanowisku Pracownik działu produkcji i magazynu

Rybnik

, Mondi

Pracownik działu produkcji i magazynu
Rybnik

Opis stanowiska

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.
Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.
Aktualnie dla naszego Klienta biznesowego – nowo powstającej firmy produkcyjnej do działu produkcji (produkcja wysoce zautomatyzowana) poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Rybnika

• Prace produkcyjne związane z obsługą maszyn produkcyjnych,
• Prace konserwacyjne, usuwanie bieżących awarii maszyn,
• Nadzór oraz kontrola nad pracą maszyn,
• Kontrola jakości produktów,
• Wykonywanie obowiązków zgodnie z zasadami BHP,
• Współpraca z innymi członkami zespołu oraz raportowanie do Kierownika.

Wymagania

• Wykształcenia technicznego min. zawodowe - mile widziane techniczne,
• Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
• Motywacji do podjęcia zatrudnienie w systemie zmianowym,
• Wysokiej kultury osobistej, umiejętności współpracy w grupie, samodzielności w działaniu.

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia zawodowego,
• Pracę w prężnie rozwijającym się zagranicznym przedsiębiorstwie,
• Możliwość rozwoju kompetencji technicznych,
• Pracę w gronie wykwalifikowanych specjalistów
• Możliwość stałego zatrudnienia w strukturach Firmy Klienta,
• Szkolenie wdrażające,
• Pracę w systemie zmianowym,
• Pracę w zgranym zespole osób posiadających umiejętności techniczne,
• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji dzięki uczestnictwu w licznych szkoleniach technicznych.