Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Praca na stanowisku Inżynier Jakości

Gliwice

, MyWorknet

Inżynier Jakości
Gliwice

Opis stanowiska

- Nadzór i koordynacja pracy działu jakości
- Nadzorowanie realizowanych procesów produkcyjnych pod kątem wymagań systemu jakości oraz wymagań klientów
- Koordynacja projektów dotyczących wprowadzenia, usprawnienia i utrzymania jakości
- Określanie i wdrażanie wymogów jakościowych dla nowych procesów lub produktów
- Monitorowanie parametrów jakościowych w wytwarzanych produktach, realizowanych procesach
- Przygotowywanie i wdrażanie procedur i instrukcji dotyczących procesów jakościowych
- Nadzorowanie wdrażanych działań korekcyjnych i zapobiegawczych
- Wspieranie celów firmy w zakresie osiągania kluczowych wskaźników jakości
- Budowa, utrzymanie i rozwój systemu zapewnienia jakości dostaw i dostawców
- Przeprowadzanie audytów jakości, stanowiskowych, produktowych
- Nadzorowanie procesu reklamacji
- Udział w odbiorach jakościowych z udziałem klienta
- Raportowanie

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne
- Doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej o profilu produkcji konstrukcji stalowych lub zbliżonym
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- Znajomość norm serii ISO 9000; 3834-2; 1090-2; 15085
- Doświadczenie w stosowaniu narzędzi jakości typu „Problem solving”
- Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu planów jakości
- Umiejętność realizacji pomiarów, interpretowania wyników i programowania cyfrowych urządzeń pomiarowych
- Certyfikaty VT2, UT2, MT2, PT2 będą dodatkowym atutem
- Dobra znajomość obsługi komputera (Excel;: tabele przestawne; wykresy; analizy, raporty)
- Uprawnienia auditora wewnętrznego

Oferujemy

- Umowę o pracę na pełen etat na czas nieokreślony
- Ubezpieczenie medyczne Medicover
- Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
- Szkolenia zawodowe, kursy językowe