Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Praca na stanowisku Inżynier Procesu

Gliwice

, Talent Partners

Inżynier Procesu
Gliwice

Opis stanowiska

• optymalizacja i dokumentowanie przebiegu procesów na istniejących urządzeniach,
• wsparcie uruchomienia nowych urządzeń wytwórczych aż do osiągnięcia dojrzałości produkcyjnej,
• definiowanie oraz dokumentowanie parametrów urządzeń,
• analiza i ocena przestojów maszyn, usuwanie błędów,
• szkolenie współpracowników w zakresie przebiegu procesów, zachowania parametrów, analizy oraz usuwania błędów.

Wymagania

• wykształcenie min. zawodowe techniczne, preferowane wyższe techniczne o profilu budowa maszyn lub pokrewne,
• min. 1-2 lata doświadczenia zawodowego w dziedzinie: metalurgia, laboratorium materiałowe, proces hartowania, materiałoznawstwo ogólne,
• bardzo dobra znajomość procesów hartowania / obróbki plastycznej / przetwórstwa metalu,
• dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
• dobra znajomość systemu zarządzania jakością w branży motoryzacyjnej (TS16949),
• znajomość procesów tłoczenia oraz narzędzi do obróbki metalu,
• umiejętność praktycznego zastosowania filozofii Kaizen oraz procesów ciągłego ulepszania,
• otwartość, komunikatywność,
• samodzielność,
• zaangażowanie.

Oferujemy

• udział w intensywnym rozwoju firmy i możliwość wpływania na jej kształt,
• duże możliwości rozwoju i awansu,
• samodzielność na stanowisku pracy,
• stabilne zatrudnienie,
• atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki w postaci świadczeń socjalnych.