Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku Referent ds. Sprzedaży

Bełchatów

, PTS Betrans sp. z o.o.

Referent ds. Sprzedaży
Bełchatów

Opis stanowiska

prowadzenie ewidencji ubezpieczeń komunikacyjnych, prowadzenie ewidencji szkód komunikacyjnych na każdym etapie ich procedowania,przygotowywanie zestawień w zakresie szkodowości komunikacyjnej, nadzorowanie i potwierdzanie prawidłowości rozliczeń w zakresie szkód komunikacyjnych, prowadzenie ewidencji i rozliczenia szkód w zakresie majątku Spółki,
kontakty z Ubezpieczycielem w zakresie postępowań likwidacyjnych, w tym szczególności zgłaszanie szkód i wnoszenie odwołań od nieprawidłowych decyzji Ubezpieczyciela, zgłaszanie do ubezpieczenia nowo nabytych pojazdów oraz zbycia pojazdów, występowanie o zwrot składek,
gromadzenie dokumentacji potwierdzającej ochronę ubezpieczeniową oraz postępowania likwidacyjne,
tworzenie dokumentacji handlowej oraz korespondencji,archiwizowanie dokumentacji związanej z powierzonymi zadaniami,opracowywanie analiz, sprawozdań i zestawień na potrzeby zlecanych zadań, budowanie pozytywnego wizerunku firmy, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz organizacji.

Wymagania

wykształcenie minimum średnie,biegła znajomość narzędzi pakietu MS Office, w szczególności Word i Excel, bardzo dobra organizacja pracy, zorientowanie na szczegóły, rzetelność, dokładność,
sprawne działanie pod presją czasu,samodzielność w działaniu i wysoka motywacja do pracy,doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z ubezpieczeniami majątkowymi i komunikacyjnymi,odpowiedzialność i obowiązkowość,
znajomość SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
- zatrudnienie na umowę o pracę,
- pracę w młodym i ambitnym zespole.
- szkolenia i kursy kwalifikacyjne