Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Pracownik produkcji

Gliwice

, Derksen Polska Sp. z o.o.

Pracownik produkcji
Gliwice

Opis stanowiska

- składanie kartonów, pakowanie do nich worków foliowych
- zaklejanie kartonów
- przenoszenie wiader o wadze do 20 kg

Wymagania

- zdolności manualne
- ważna książeczka sanepidowska
- dyspozycyjność (grafik ustalany z dnia na dzień)

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
- pracę w systemie 3- zmianowym
- możliwość bezpłatnego szkolenia