Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Java Developer ze znajomością SQL

Poznań

, teamquest

Java Developer ze znajomością SQL
Poznań

Opis stanowiska

* Implementacja nowych produktów w oparciu o technologie Java/Big Data (Cloudera Stack - nie jest wymagana znajomość, developer zostanie wprowadzny w Cloudera)
* Rozwój i dostosowanie aktualnych systemów do potrzeb klientów
* Tworzenie dokumentacji technicznej
* Ścisła współpraca z analitykami, działem technicznym, User Experience oraz testów
* Naprawa błędów w fazie testów w aplikacjach
* Długofalowa praca nad różnymi projektami

Wymagania

* Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
* Minimum 2 lata doświadczenia w komercyjnych projektach realizowanych w technologiach Java/J2EE/SQL
* Znajomość technologii J2EE (przynajmniej podstawy) oraz wzorców projektowych - GOF, MVC, Tomcat, JPA
* Wymóg konieczny - znajomość SQL i relacyjnych baz danych (Oracle/MySQL/PostgreSQL), umiejętność tworzenia złożonych zapytań i optymalizacji
* Znajomość narzędzie takich jak JIRA, GIT/SVN, Eclipse/InteliJ Idea, Maven, Jenkins
* Wymagana jest znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (pisemną i ustną)

Mile widziane:
* Znajomość UNIX shell, umiejętność tworzenia złożonych skryptów
* Znajomość technologii Web - HTML5/CSS, JavaScript (SPA Frameworks) otwartość na technologie frontend'owe, chęć rozwoju w kierunku Full Stacka (mile widziane, ale nie wymagane)
* Doświadczenie z technologią Big Data (Cloudera Hadoop)
* Doświadczenia z Pivotal Cloud Foundry

Oferujemy

* Szybki i sprawny proces rekrutacyjny
* Rozwój kompetencji i poznanie nowych technologii: Hadoop/Cloudera, Pivotal Cloud Foundry, Microservice Architecture
* Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
* Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
* Opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny
* Ubezpieczenie grupowe
* Obiady