Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Siemianowice Śląskie
    (41-100)

Praca na stanowisku Ślusarz

Siemianowice Śląskie

, Coveris Rigid Polska Sp. z o.o.

Ślusarz

Opis stanowiska

• Przygotowanie form i narzędzi do procesu produkcyjnego,
• Dokonywanie cyklicznych przeglądów form i narzędzi produkcyjnych według określonego harmonogramu,
• Wykonywanie doraźnych napraw, regeneracji i konserwacji form i narzędzi produkcyjnych,
• Dokumentowanie przeprowadzanych prac zgodnie z obowiązującymi procedurami,
• Inne zadania związane z wykonywaną pracą.

Wymagania

• Doświadczenie w zawodzie Ślusarz, Ślusarz - Mechanik lub pokrewne,
• Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe kierunkowe,
• Gotowość do pracy w systemie 3 zmian,
• Sumienność, dokładność,
• Mile widziana umiejętność obsługi urządzeń skrawających (tokarki, szlifierki- w tym do płaszczyzn, frezarki).

Oferujemy

• zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w firmie,
• premię miesięczną uzależnioną od realizacji wskaźników produkcyjnych,
• pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie urlopu, wypoczynku dziecka, impreza mikołajkowa wraz z paczkami dla dzieci pracowników itd.),
• stałą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
• duże możliwości rozwoju dla najlepszych.