Branża

  • Inżynieria

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Praca na stanowisku Inżynier Robotyk Online

Gliwice

, Agencja Pracy Headhunters

Inżynier Robotyk Online
Gliwice

Opis stanowiska

Agencja Pracy Headhunters (nr cert.7132) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zadania:
- programowanie online robotów przemysłowych
- konfiguracja, uruchamianie i testowanie dostarczanych rozwiązań
- przygotowanie dokumentacji technicznej
- aktywny udział w tworzeniu koncepcji technicznych oraz realizacji ambitnych projektów dla klientów z różnych gałęzi przemysłu
- budowa pozytywnych kontaktów z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Wymagania

- wykształcenie techniczne: automatyka, robotyka lub pokrewne
- doświadczenie w programowaniu robotów ABB (kontroler IRC5) lub KUKA (kontroler KRC2/KRC4) lub FANUC
- doświadczenie w programowaniu robotów Motoman - warunek konieczny
- gotowość do podróży służbowych

Mile widziane:
- doświadczenie w branży Automotive
- znajomość standardów automotive Daimler, BMW, VW, Audi etc.
- umiejętność programowania w językach C , Visual Basic etc.
- znajomość programowania offline (Process Simulate)

Oferujemy

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- podróże służbowe: głównie Europa, Rosja, USA
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i zaangażowania
- ciekawe zadania oraz możliwość pracy i rozwoju w międzynarodowym środowisku
- możliwość poznania najnowszych technologii

Miejsce pracy: Gliwice

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV przez portal.
W tytule wiadomości proszę wpisać „Robotyk Online” dołączając klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.