Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Tomaszów Mazowiecki
    (97-200)

Praca na stanowisku Inżynier Procesu

Tomaszów Mazowiecki

, Experum HR

Inżynier Procesu

Opis stanowiska

• projektowanie procesów technologicznych w branży automotive według zasad Lean Management,
• wspomaganie Działów Produkcji i Jakości w rozwiązywaniu problemów natury technologicznej,
• analizowanie oraz proponowanie działań usprawniających w zakresie procesów produkcji komponentów,
• prowadzenie testów technologicznych,
• przygotowanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej i parametrów procesu, raportowanie postępu prac oraz tworzenie harmonogramów na spotkania z kierownictwem,
• nadzór nad dokumentacją technologiczną oraz tworzenie kalkulacji dla powierzonych produktów i ich bieżąca aktualizacja,
• reprezentowanie potrzeb Klienta, dla którego realizowany jest projekt,
• częste wyjazdy służbowe.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne,
• doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automotive,
• znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2,
• mile widziana znajomość języka niemieckiego,
• znajomość norm i standardów jakości QS 9000, ISO TS 16949,
• umiejętność projektowania procesów technologicznych,
• zdolność organizacji, analitycznego myślenia oraz kreatywnego rozwiązywania problemów,
• umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

• intrygującą pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
• możliwość doskonalenia zawodowego,
• możliwość pracy w środowisku nowych technologii.