Branża

  • Internet / E-commerce / Nowe media

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku UX/UI Designer

Zielona Góra

, Tigura Sp. z o.o.

UX/UI Designer

Opis stanowiska

projektowanie i ulepszanie stron internetowych z zachowaniem standardów UX/UI,
analiza wymagań i potrzeb biznesowych klientów oraz rekomendowanie zmian w zakresie UX,
odpowiedzialność za dokumentację projektową
testowanie i nadzór nad jakością wdrażania zaprojektowanych rozwiązań,
współpraca z jednostkami wewnętrznymi w zakresie udoskonalania interfejsów graficznych aplikacji.

Wymagania

umiejętność korzystania z narzędzi statystycznych (Google Analytics),
umiejętność tworzenia makiet i prototypów w programach takich, jak Uxpin, Justinmind, Axure, itp.,
min. 3-letnie doświadczenie w zakresie UX,
umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w stopniu dobrym,
podstawowa wiedza z zakresu HTML/CSS,
gotowość do podejmowania podróży służbowych.

Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjny system premiowy,
benefity pracownicze (dofinansowanie do pakietu sportowego i prywatna opieka medyczna),
praca w ambitnym zespole profesjonalistów,
zachowanie work-life balance,
rzeczywisty wkład w kształtowanie strategii firmy.