Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Front-End Developer (AngularJS, Node.js)

Poznań

, Team Quest

Front-End Developer (AngularJS, Node.js)
Poznań

Opis stanowiska

* projektowanie i tworzenie nowej aplikacji www na bazie dotychczasowego rozwiązania desktopowego
* analiza procesów i modelowanie ich w systemie

Wymagania

* minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
* znajomość technologii:
* CSS3, HTML5
* JavaScript/TypeScript
* jQuery
* Angular 4
* Node.js
* Express.js
* JSON/RESTful Services
* umiejętność analitycznego myślenia
* umiejętność pracy w zespole

Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:
* doświadczenie w tworzeniu aplikacji typu SPA

Oferujemy

* szybki i sprawny proces rekrutacyjny
* możliwość rozwijania i doskonalenia swoich kwalifikacji zawodowych
* miłą atmosferę pracy w doświadczonym zespole
* atrakcyjne warunki zatrudniania w oparciu o umowę o pracę bądź B2B (do wyboru przez kandydata)