Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Krzęcin
    (32-051)

Praca na stanowisku Lider magazynu

Krzęcin

, 2x3

Lider magazynu
Krzęcin

Opis stanowiska

Organizacja pracy grupy pracowników
Umiejętność zarządzania podległym zespołem
Dokładność, dyscyplina i uczciwość w powierzonej pracy
Realizację procesów załadunku/rozładunku oraz nadzór
Kontrolę stanu magazynowego oraz inwentaryzację

Wymagania

Doświadczenie w pracy na magazynie
Uprawnienia na wózek widłowy
Dobra organizacja pracy oraz skrupulatność
Dyspozycyjność
Znajomość specyfiki pracy zmianowej
Znajomość programów klasy ERP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

pracę w renomowanej firmie
umowę o pracę na pełen etat- po okresie próbnym
możliwości rozwoju
miłą atmosferę